تبلیغات
ماهی گیری - رابطه مگس با زمان ماهیگیری
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

ماهی گیری
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 19 دی 1389 توسط سجاد باقرزارع
سلام

بهترین زمان برای ماهیگیری همانطور که اطلاع دارید صبح خیلی زود است. نزدیک به طلوع آفتاب. اما این زمان شروع خوبی است. اما بهترین زمان و وقتی که بازده و شانس گرفتن ماهی زیاد است می دانید چه وقتی است؟ بهترین زمانی که امکان دارد ماهی بگیرید در صبح زود زمانی است که مگس ها در هوا پیدایشان شود. هر وقت در جایی که ماهیگیری می کردید دیدید تعداد مگسها در صبح داره زیاد میشه بدانید در بهترین زمان هستید.

مگسها حشراتی هستند که با طلوع آفتاب پیدا میشوند در محیطهای ماهیگیری و این نشان دهنده اینست که هوا دارد گرم میشود و از آنجایی که ماهی ها هم خونسرد هستند با گرمی هوا و گرمی سطح آب پیدایشان میشود و این در حالی است که گرسنه هم هستند. پس بهترین زمان وقتی است که مگسها در هوا پیدایشان شود. این زمان بیشترین بازده را در وقت ماهیگیری دارد.

سلام.خبر خوبی برای همه شما دارم. کلنگ دریاچه چیتگر توسط آقای قالیباف به زمین خورد.قرار است این دریاچه با 330 هکتار و مساحت مخزن دریاچه حدود 220 هکتار بزرگترین دریاچه مصنوعی خاورمیانه شود. این دریاچه قطعا مکان مناسبی خواهد بود برای ماهیگیری.به امید خدا. بی صبرانه منتظر هستم کارش شروع شود. دیروز رفتم آنجا را دیدم. مساحت بسیار زیادی دارد. اگر دریاچه ساخته بشه به همه شما قول میدم از ماهیگیری در آنجا لذت میبرید.

به امید آن روز

سلام. در این پست می خوام محلهای عمده ماهیگیری در ایران رو براتون بزارم به صورت نقشه. البته خوشبختانه نقاط ماهیگیری اصلا به اینها محدود نمیشه. اما این گوشه ای از مکانهای ماهیگیری است.

سد طالقان

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ